MAPA

Przedstawiamy wygodne narzędzie, dzięki któremu łatwo odnajdziesz tylko prawidłowe parkingi rowerowe blisko siebie (udostępniając swoją lokalizację w przeglądarce mapa zostanie automatycznie przybliżona) lub tam gdzie planujesz się wybrać. Mapa jest elementem, który podlega ciągłej aktualizacji. Weryfikujemy punkty, ustawiamy dokładne lokalizacje, dodajemy nowe miejsca. Aktualnie w naszej bazie znajduje się ponad 15000 stojaków w ponad 2700 lokalizacjach.

Dane znajdujące się na stronie pochodzą z urzędów dzielnic, Zarządu Dróg Miejskich, Zarządu Transportu miejskiego. Dziękujemy im za to, że chcą pochwalić się osiągnięciami w budowaniu parkingów rowerowych na terenie Warszawy. Część lokalizacji została zgłoszona także przez rowerzystów, za co również serdecznie dziękujemy :)

Jeśli nie widzisz na mapie parkingu rowerowego, a mijasz go codziennie i wiesz, że powinien się tutaj znaleźć - nie wahaj się tego dodać. Ty też tworzysz tę mapę :)

W podróży zachęcamy do korzystania z mapy mobilnej (działa na każdym smartfonie wyposażonym w przeglądarkę internetową) lub drukowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa.