Stojaki zastawione skrzynią z piachem
Opublikowano: 2014-02-25
Wpadliśmy w niemałe osłupienie gdy zobaczyliśmy, że skrzynia z piachem firmy pracującej na zlecenie miasta bezpośrednio blokuje 4 z 10 miejsc parkingowych (nota bene ustawionych przez miasto) przy wyjściu ze stacji Metra Służew.

Co robić w takiej sytuacji? Najwygodniej zgłosić to na Warszawski numer kontaktowy 19115. Należy mieć przy tym na uwadze, że otrzymanie informacji o zgłoszeniu zamkniętym nie oznacza, że zostało ono rozwiązane. Najprawdopodobniej sprawa jest przekazana wtedy w odpowiednie miejsce (w tym przypadku może to być właściciel skrzyni). Nasza sprawa otrzymała numer 208654/14 i nie została jeszcze zamknięta. Zdjęcie zrobiliśmy w sobotę, 23 lutego. Tego samego dnia też wysłaliśmy. W miarę możliwości będziemy pilnować zgłoszenie.

A co z innymi zawalidrogami? Do każdej sytuacji należy podejść indywidualnie. W przypadku kosza na śmieci lepiej skontaktować się z Zarządem Oczyszczania Miasta, a jeśli dostęp do parkingu blokuje nam samochód - dzwonimy do Straży Miejskiej na numer 986 ;-) W przypadku naprawdę nietypowej sytuacji zawsze może się z nami skontaktować a my chętnie odpowiemy na Wasze pytania!

Aktualizacja (godz. 12:10): Nasze zgłoszenie w systemie 19115 zostało zamknięte, Radosław na Facebooku poinformował, że skrzynia została przesunięta.

comments powered by Disqus